Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla LAJM: studijos Klaipėdoje - 2019 m. archyvas

APIE LAJM | NAUJIENOS | 2019 m. archyvas

2019-12-17
Gruodžio 17-19 d. vyko Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos išorinis auditas, kurio tikslas pakartotinis sertifikavimas pagal ISO 9001:2015 standartą. Išorinį auditą vykdė LRQA Lietuva, kuri priklauso Lloyd’s Register grupei. LRQA yra pirmoji pasaulyje akredituota sertifikavimo organizacija, kuri įvertina bei sertifikuoja vadybos sistemas nuo 1985 m. 
2019-12-17
Gruodžio 17 d.  LAJM vyko Uniformos diena. Tai laukiamiausia pirmo kurso jūrinių studijų programų studentų šventė. Iškilmingos ceremonijos metu 77 pirmakursiams, būsimiesiems laivavedžiams, mechanikams, elektromechanikams, įteikti antpečiai.
2019-12-02
Rotary klubas „Maris“ bendru sutarimu nusprendė 2019/2020 mokslo metams skirti dvi stipendijas Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos studentams. Iš pateiktų kandidatūrų įvertinus daugelį kriterijų buvo pasirinktos Uosto ekonomikos ir vadybos katedros studentės Viktorija Mikalauskaitė ir Akvilė Undaravičiūtė.
2019-11-19
2019 m. lapkričio 19 d. vyko visuotinis dėstytojų (rinkėjų) susirinkimas, kurio metu buvo išrinktas trūkstamas LAJM Akademinės tarybos narys  - dr. Audronė Žukauskaitė.
 
2019-11-12
Šiaulių valstybinėje kolegijoje, vyko Lietuvos kolegijų studentų XX sporto žaidynių salės futbolo 5x5 zoninės varžybos. Dėl teisės žaisti finalinėse futbolo varžybose varžėsi Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Klaipėdos ir Šiaulių valstybinių kolegijų futbolo komandos.
Mūsų komada užėmė II vietą ir pateko į finalines varžybas!
2019-11-07
Vyko Pažymėjimų įteikimai studijų programų „Jūrų laivavedyba", „Laivų energetinių įrenginių eksploatavimas", „Laivų elektros įrenginių eksploatavimas“ pirmo kurso studentams, kurie dalyvavo mokomajame plaukime burlaiviu BRABANDER, išklausė studijų dalyko paskaitas ir susipažino su burlaivio istorija bei burlaivio valdymu. Šį rudenį įvyko 5 trumpi mokomieji reisai, jūrinius išbandymus įveikė 52 studentai! 
2019-11-05
LAJM atidaryta paroda, skirta Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, jūrų kapitono Juozo Karvelio (1934-2018) veiklai paminėti. Parodos atidaryme dalyvavo Nepriklausomybės Akto signatarai Zita Šlicytė, Liudvikas Narcizas Rasimas-Rasimavičius ir Petras Giniotas.
2019-10-29 2019-10-26/29 LAJM pažangūs ir aktyvūs studentai dalyvavo SAILOR (Italija) projekte. Valerija Vatagina, Julius Vielavičius, Aurimas Arlauskas, Lukas Pažusis ir Edgaras Lingys reiso Genuja – Palermas – Genuja metu turėjo galimybę dirbti su jūrlapiais, dalyvauti priešgaisriniuose mokymuose, susipažinti su svarbiausiais laivo dokumentais, magnetiniais kompasais, bendrauti su psichologu.
2019-10-17
Lošimų priežiūros tarnybos specialistai Oleg Mackevič ir Tatjana Veromej skaitė paskaitas LAJM 1-2 kurso studentams lošimų priklausomybės prevencijos tema. Susitikimo metu pristatė apie galimas azartinių lošimų grėsmes, iššūkius, kylančius susidūrus su asmenimis, turinčiais priklausomybę nuo azartinių lošimų bei pagalbos būdus.
2019-10-16
2019 m. spalio 16-17 dienomis į LAJM lankėsi Europos laivybos saugumo agentūros  (angl. European Maritime Safety Agency, EMSA) atsakingi asmenys su vizitu siekiant patikrinti, ar laikomasi Direktyvos 2008/106/EB dėl minimalaus jūrininkų rengimo lygio.
2019-10-12
Jau devynioliktą kartą Smiltynėje vyko gražia uostamiesčio tradicija tapusi unikali rudens sporto šventė – „Gintarinės jūrmylės“ bėgimas, kurio distancija matuojama jūrmylėmis (1 jūrmylė lygi 1852 m). 
Bėgime dalyvavo gausus būrys LAJM studentų bei dėstytojų, kurie sėkmingai įveikė komandinį 1 jūrmylės bėgimą.
Dėkojame savo komandai, puikiai pasirodžiusiai bėgime!
2019-10-10
LAJM vyko Kraujo donorystės diena. Neatlygintinai kraujo donorystės akcijoje dalyvavo LAJM studentai ir darbuotojai. Džiaugiamės galėdami dalyvauti socialiai prasmingoje veikloje. Sekantis susitikimas- Valentino dieną, vasario 14 d. Dovanosime ne žodžius, bet kraują!
 
2019-10-04

 LAJM bendruomenė minėjo tarptautinę mokytojų (dėstytojų) dieną!
Sveikinimo žodžius tarė LAJM direktorius Vaclav Stankevič, Klaipėdos mero pavaduotojas Arūnas Barpšys. Filosofinėmis įžvalgomis pasidalino doc. dr Saulius Lileikis - Jūra+Ugdymas= Asmenybė, o muzikinius sveikinimus skyrė Klaipėdos muzikinio teatro solistai Mindaugas Rojus ir Rita Petrauskaitė bei LAJM studentai.

2019-09-30
Povandeninė jūrinė archeologija Lietuvoje - šią paskaitą LAJM bendruomenei skaitė šios srities ekspertas, akademikas prof. habil. dr. V.Žulkus.
 
2019-09-27
Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje lankėsi Baltarusijos Respublikos neseniai paskirtas ambasadorius Lietuvoje Valerij Baranovskij, konsulas Vadim Lasickij ir garbės konsulas Klaipėdoje  Nikolaj Logvin. Buvo aptartos tolimesnės  bendradarbiavimo galimybės ilgamečiame tarpinstitucinime  bendradarbiavime. Svečiai supažindinti su atnaujinta LAJM studijų aplinka, moderniais treniruokliais, laboratorijomis.
 
2019-09-26
LAJM lankėsi Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius ir Viceministras Gytis Mažeika. Vizito metu svečiai susipažino su LAJM veikla bei mokymo baze.Vizito tikslas buvo susipažinti ne tik su LAJM veikla, bet ir su jūrinių organizacijų vadovais ir atstovais iš:Lietuvos jūrininkų sąjungos, Lietuvos laivų savininkų asociacijos, laivininkystės ir jūrininkų įdarbinimo įmonių aptarti aktualius klausimus.
2019-09-23
Pirmoji studentų grupė jau pradėjo praktinius užsiėmimus burlaivyje "Brabander".
LAJM pirmo kurso studentai per 3 dienų ekspediciją aplankys Liepojos uostą, dalyvaus susitikime su Latvijos jūrų akademijos atstovais.
Siekiama, kad studentams būtų suteiktos ne tik teorinės žinios, bet ir praktiniai įgūdžiai jau pirmosiomis studijų dienomis.
2019-09-22
LAJM studentai Gvidas Balčiūnas, Mindaugas Jakubka, Ineta Kanapeckaitė, Tomas Lukas Vaitiekaitis, Elvinas Piluckis, Valerija Tkačiova, Paulius Petrošius, Karina Smirnovaitė dalyvavo Klaipėdoje vykusiame uosto technologijų hakatone „Portathon Baltic 2019“ ir pristatė dvi idėjas, kurių viena liko vos per keleta taškų nuo prizinės vietos. Džiaugiamės studentų sėkme!
2019-09-16
Uosto vadybos ir ekonomikos katedros pirmo kurso studentams vyko paskaita "Uosto ir laivybos istorija" Lietuvos jūrų muziejume. Jie kartu su LAJM docentu dr. Klaidu Perminu dalyvavo konferencijoje „Baltijoje nuskendę laivai: nuo istorijos iki ekologijos“.
2019-09-12

Šią savaitę vyksta LAJM pirmo kurso jūrinių studijų studentų praktiniai užsiėmimai burlaivyje “Brabander”. Tikslas - tik pradėjusius studijas LAJM studentus paruošti 3 dienų trukmės mokomajam reisui į jūrą.  Mokomieji reisai bus vykdomi rugsėjo ir spalio mėnesiais, atsižvelgiant į oro sąlygas. Jau rugsėjo 16 d. vyks pirmasis mokomasis reisas aplankant Liepojos uostą.
Linkime gero vėjo studentams!

2019-09-11

Į LAJM pagal ERASMUS+ mainų programą studijuoti rudens semestrui atvyko 22 studentai iš Ukrainos, Lenkijos, Ispanijos, Turkijos, Slovėnijos bei Rumunijos! Džiaugiamės, kad žingeidūs ir aktyvūs studentai noriai įsitraukia į studijas ir visuomeninę veiklą.
Let’s discover studies in LMA!

2019-09-06
LAJM lankėsi LR Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Susitikimo metu ministras skaitė paskaitą apie Lietuvos užsienio politikos prioritetus. LAJM bendruomenei tai buvo puiki proga ne tik išgirsti paskaitą, bet ir padiskutuoti.
2019-09-03

Pirmakursiai, kviečiame teikti paraiškas stipendijai gauti!
Klaipėdos miesto savivaldybė įsteigė 40 stipendijų gabiems ir talentingiems Klaipėdos aukštųjų mokyklų I kurso studentams!
Gauti stipendiją turi teisę pirmosios pakopos nuolatinių studijų Klaipėdos aukštųjų mokyklų I kurso studentai, neturintys aukštojo išsilavinimo diplomo.
Daugiau informacijos >>>

2019-09-02

Sveikiname visus nuo 2019 m. pradėsiančius studijas LAJM!
Šiais metais studijas pradeda 166 studentai. Susirinkusius sveikino LAJM direktorius V.Stankevič, Lietuvos jūrininkų sąjungos pirmininkas P. Bekėža, Karinių jūrų pajėgų kapelionas R. Montsvilas suteikė palaiminimą LAJM bendruomenei. 

2019-08-23

LAJM lankėsi "MSC Lithuania" kompanijos darbuotojai iš Vilniaus bei Klaipėdos padalinių.
Vizito metu svečiai galėjo išbandyti modernius mokomuosius simuliatorius, iš arčiau susipažinti su jūrininko profesija.
Jų laukė Asmeninio išgyvenimo technikos bei priešgaisrinės saugos ir gaisrų gesinimo demonstavimo užduotys.
Svečiai pripažino, kad čia atkuriamos jūrinės situacijos tampa tikru iššūkiu bei išbandymu!

2019-08-21

LAJM lankėsi UAB "Glassbel Baltic" gen. direktorius Dmitri Sobolevski ir gamybos direktorė Daiva Urbonienė.
Susitikimo metu svečiai susipažino su LAJM vykdomomis studijų prgramomis, mokymo baze bei aptarė bendradarbiavimo galimybes.
Taip pat susitikime dalyvavo Klaipėdos universiteto ir Klaipėdos valstybinės kolegijos atstovai.

 

2019-08-19
2019-08-17/18 Lenkijoje, Gižyckose Mozūrijos ežeruose vyko tarptautinė XVIII mokomųjų gelbėjimo valčių regata, kuri vyko principu -24 valandos nepertraukiamo plaukimo. Varžybose dalyvavo 21 įgula iš Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos. Regatos maršrutas vedė per Didžiosios Mozūrijos ežerų tako šiaurinės dalies ežerus ir kanalus. Po sunkios, 19 valandų kovos, LAJM studentų komanda užėmė 4 vietą! Dėkojame savo komandai puikiai pasirodžiusiai varžybose!
2019-08-08

Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Henke aplankė LAJM. Direktorius Vaclav Stankevič supažindino viešnią su Lietuvos jūrų transporto sektoriaus specialistų rengimu Lietuvoje ir aptarė LAJM bendradarbiavimo galimybes su Vokietijos jūrinėmis aukštosiomis mokyklomis.

 

2019-08-08

Klaipėdos miesto savivaldybės premijos už miestui aktualius ir pritaikomuosius baigiamiuosius darbus skirtos  4 LAJM absolventėms - tai  Marijai Staponaitei, Rūtai Norbutaitei, Gretai Martinkutei ir Karolinai Paldauskienei. Šiais metais konkursui buvo pateikta 20 visų aukštųjų mokyklų, išskyrus Klaipėdos universitetą, absolventų baigiamųjų darbų, iš jų premijuota 10 darbų autorių.

2019-07-25

2019-07-25 pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, atstovaujamos direktoriaus Vaclav Stankevič ir Viešosios sąjungos "Baltijos- Juodosios jūros ekonomikos forumas", atstovaujamos Viktor Popov. Sutartimi siekiama efektyviai įgyvendinti tarptautinius projektus bei plėsti tarptautinio aukštojo mokslo institucijų bendradarbiavimo galimybes.

Plačiau>>

2019-07-17

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla Jūros šventės renginių dienomis kviečia į visų laikų ir laidų absolventų susitikimą. Kviečiami čia studijavę ir dirbę darbuotojai ne tik susitikti, bet ir susipažinti su atsinaujinusia Alma Mater, pavaikščioti ir prisiminti praleistas dienas čia. 

2019-06-21
Akredituota nauja LAJM studijų programa - Laivybos ir logistikos informacijos sistemos. Norintys pretenduoti į šią studijų programą galite teikti prašymus per LAMA BPO sistemą.
Daugiau informacijos apie programą.
Laivybos ir logistikos informacijos sistemų specialistų dėmesio centre yra informacijos sistemų bei technologijų ir laivybos bei logistikos verslo ir technologinių procesų jungimas, todėl šių specialistų uždavinys – efektyvus informacinių verslo poreikių tenkinimas pateikiant duomenų analitinius rodiklius, konsultuojant duomenų kaupimo informacijos sistemose klausimais, padedant prižiūrėti sistemas, duomenų bazes, tvarkyti ir naudoti jose esančius duomenis.
2019-06-14

Klaipėdos dramos teatro Didžiojoje salėje vyko iškilminga Diplomų įteikimo šventė.  Nuskambėjus Gaudeamus himnui buvo įteikta 140 diplomų LAJM absolventams. Per visus 2019 m. įteikti 238 diplomai. Sėkmės visiems mūsų absolnetams, septynių pėdų po kyliu!

2019-06-03
Nuo birželio 3 d., prasidėjus bendrajam priėmimui į Lietuvos aukštąsias mokyklas, LAJM tradiciškai pradėjo veikti konsultacijų priėmimo klausimais punktas. Tai galimybė sužinoti daugiau apie bendrojo priėmimo organizavimą ir svarbiausias jo datas, apie unikalių LAJM jūrinių studijų ypatumus, apie studijų kainas bei konkursinius balus. 
Konsultacijų punktas veikia Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje (I. Kanto g. 7, Klaipėda 121 kabinetas) kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 17 valandos (penktadieniais - iki 16 valandos).
Kreipkitės ir telefonu (8 46) 397248 bei el. paštu priemimas@lajm.lt.
2019-05-27
LAJM Tarybos posėdyje buvo išrinktas naujas Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos direktorius Vaclav Stankevič. Jis pakeis ilgametį LAJM direktorių prof.dr. Viktorą Senčilą. Viešame konkurse dėl LAJM direktoriaus rinkimų dalyvavo 6 kandidatai: Inga Bartusevičienė, Gintautas Kutka, Marius Lanskoronskis, Valdas Lukauskas, Vaclav Stankevič ir Gintaras Valančius. Posėdžio metu kandidatai pristatė savo parengtas LAJM veiklos programas 2019-2024 m. Slapto balsavimo metu antrame ture buvo išrinktas vadovauti nuo 2019-06-28 buvęs LAJM absolventas, jūrų kapitonas Vaclav Stankevič. Šiuo metu išrinktas direktorius dirba diplomatinėje tarnyboje.
2019-05-18
Klaipėdos Laivų parado renginių programoje jau 8 metus yra ir vienas gražiausių renginių - 
Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos pirmakursių PRIESAIKA JŪRAI. Tai renginys, kuris prasmingas visai LAJM bendruomenei.
2019-05-08
LAJM stabiliai išlieka tarp lyderiaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų. Žurnalo „Reitingai“ sudarytame Lietuvos kolegijų reitinge Valstybinių kolegijų reitingo geriausiųjų penketuke Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla užima 4 vietą.
Valstybinių kolegijų reitingo geriausiųjų penketukas:
1. Vilniaus kolegija (surinkusi daugiau kaip 69,62 taško iš galimų surinkti 100 taškų);
2. Kauno technikos kolegija (surinkusi 67,63 taško);
3. Kauno kolegija (64,84 taško),
4. Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla (64,66 taško);
5. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (60,58 taško).
Daugiau informacijos >>>
2019-05-07

Aula Magna vyko susitikimas diskusija su kandidatu į Europos parlamentą jūrų kapitonu Mindaugu Bastakiu.
Kandidato rinkimų šūkis:
Tikiu, kad Lietuva kaip jūrinė valstybė turi milžinišką potencialą ir daug neišnaudotų galimybių. Įgyvendinus mėlynojo ir žaliojo augimo programas, atsivertų didžiulės perspektyvos visam regionui.

2019-05-04
Vykusios Kariuomenės ir visuomenės vienybės šventės metu Karinių jūrų pajėgų štabe buvo pasirašyta atnaujinta Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos (LAJM) ir Karinių jūrų pajėgų (KJP) bendradarbiavimo sutartis. Sutartį pasirašė LAJM direktorius prof. dr. Viktoras Senčila ir KJP vadas flotilės admirolas Arūnas Mockus.
2019-05-03
2019 m. gegužės 2 ir 3 dienomis LAJM vyko jau vienuoliktus metus organizuojamas respublikinis mokinių konkursas "Jūrų keliais"! 
Ketvirtadienį respublikiniame „Jūrų keliais“ ture iš 12 komandų pirmą vietą iškovojo „Tauragės“ „Versmės“ gimnazijos komanda. Penktadienį Klaipėdos ture pirmąją vietą laimėjo Vytauto Didžiojo gimnazijos komanda "Mėlynieji albatrosai". Jie kartu plauks AB „DFDS Seaways“ keltu į Karlshamną (Švedija), susitiks su laivo įgula.
 
 
2019-04-30

2019 04 30 Įvykus LAJM Akademinės tarybos Komisijos posėdžiui, kuriame buvo vertinama kandidatų ir jų pateiktų dokumentų atitiktis reikalavimams, skelbiamas abėcėline tvarka kandidatų sąrašas ir jų gyvenimo aprašymai:
1. Bartusevičienė Inga;
2. Kutka Gintautas 
3. Lanskoronskis Marius;
4. Lukauskas Valdas;
5. Stankevič Vaclav;
6. Valančius Gintaras.
2019-05-08 vyks Akademinės tarybos posėdis, kuriame AT svarsto ir teikia siūlymus/ išvadas Tarybai dėl kandidatų į direktoriaus pareigas tinkamumo eiti direktoriaus pareigas (Akademinės tarybos siūlymas).
 
2019-04-25

Vadovaujantis Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos direktoriaus rinkimų tvarkos aprašu, patvirtintu LAJM Tarybos 2019 m. kovo 20 d. nutarimu Nr. TN-2, skelbiamas užregistruotų kandidatų, viešo konkurso Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti, sąrašas:
1.Vaclav Stankevič;
2.Marius Lanskoronskis;
3.Gintautas Kutka;
4.Gintaras Valančius;
5.Inga Bartusevičienė;
6.Valdas Lukauskas.
2019 m. balandžio 30 d. LAJM Akademinės tarybos Komisija, gavusi kandidatų dokumentus, organizuoja posėdį, kuriame rengs įvertinimo išvadas, nurodydama kandidatų ir jų pateiktų dokumentų atitiktį reikalavimams.

2019-04-05
Studijų kokybės vertinimo centro sudaryta ekspertų komisija vertino LAJM ketinamą vykdyti studijų programą Laivybos ir logistikos informacijos sistemos. Vizito metu vyko susitikimai su administracija, su programos aprašo rengimo grupe, numatomais programos dėstytojais, su socialiniais partneriais, kurie suinteresuoti pagal numatomas programas rengti specialistus.
2019-03-28
LAJM Uosto ekonomikos ir vadybos katedra surengė atvirą paskaitą ,,Karinė logistika” studijų programų ,,Jūrų transporto logistikos technologijos”, ,,Uosto ir laivybos valdymas” studentams. Kpt. Ervinas Tylertas, Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centro Klaipėdos skyriaus viršininkas studentams papasakojo kuo ypatingi kariniai kroviniai, kokie veiksmai atliekami įvežant į Lietuvą karinius krovinius.
2019-03-26
LAJM Taryba skelbia viešąjį konkursą Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos direktoriaus pareigoms eiti, kuris vykdomas vadovaujantis Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos  direktoriaus rinkimų  tvarkos aprašu, patvirtintu LAJM Tarybos 2019 m. kovo 20 d. nutarimu Nr. TN-2. 
Asmenys, norintys dalyvauti konkurse, nuo 2019 m. kovo 26 d. iki 2019 m. balandžio 25 d. 16.00 val. užklijuotame voke su užrašu „Viešam konkursui LAJM direktoriaus pareigoms eiti“ asmeniškai arba registruotu laišku turi pateikti dokumentus.
2019-03-05
Pagerbti rudens semestre geriausiai studijavę studentai. Įteikti pagyrimo raštai bei dovanos. Šiais metais įteikti 106 pagyrimo raštai, 52 Lietuvos gimnazijoms parengtos padėkos dėl puikiai parengtų studentų, kurie sėkmingai studijuoja LAJM.Šeštus metus buvo teikiamos Klaipėdos locmanų brolijos stipendijos 2 puikiai studijuojantiems laivavedžiams, penktus metus šešias stipendijas įteikė ir UAB Hoegh LNG Klaipėda bei pirmą kartą stipendija buvo skirta AB Limarko laivininkysės kompanijoje puikiai praktiką atliekančiai D.Ciurikovai. Didžiuojamės studentų pasiekimais!
 
2019-03-02
Vasario 28 - kovo 2 dienomis LAJM vyko Karjeros ir Atvirų durų dienos. Jų metu dalyviai turėjo galimybę pabendrauti su studentais, dėstytojais, išbandyti modernius mokomuosius simuliatorius, sužinoti stojimo į LAJM aktualijas 2019 metais. Sulaukėme moksleivių grupių iš Klaipėdos gimnazijų, Mažeikių, Žiežmarių, Kretingos, Gargždų ir kt.
 
2019-02-27
Akademinės tarybos posėdžio metu buvo išrinktas Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos Tarybos vienas trūkstamas narys, nepriklausantis LAJM personalui ir studentams. Dokumentus viešam konkursui pateikė du kandidatai: MAČIULSKIS Tomas ir RUZGAILA Karolis.  
Akademinės tarybos posėdyje, kuriame slaptu balsavimu buvo renkamas trūkstamas Tarybos narys, balsų dauguma buvo išrinktas Karolis RUZGAILA.
2019-02-25
Visuotinio LAJM akademinės bendruomenės susirinkimo metu buvo išrintas vienas trūkstamas narys į LAJM tarybą, priklausantis LAJM personalui. Iš dviejų kandidatų: VAIŠUČIO Vytauto ir ŽUKAUSKAITĖS Jūratės balsų dauguma buvo išrinktas Vytautas VAIŠUTIS.
2019-02-22

Klaipėdos m. pedagogų švietimo ir kultūros centras vasario 21-22 d. organizuoja seminarą "Jūrų kadetų ugdymo sampratos elementų įgyvendinimo pagrindinėje mokykloje: uždaviniai ir pedagoginiai iššūkiai".
Šiandien seminaro dalyviai lankosi Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje, AB DFDS Seaways kelte bei Karinių jūrų pajėgų laivuose.

2019-02-18
 
Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos bendruomenė didžiuojasi direktoriaus prof. dr. Viktoro Senčilos aukštu įvertinimu: 2019 m. vasario 18 d. įteiktas Lietuvos Respublikos krašto apsaugos sistemos medalis civiliams ,,Už nuopelnus“. 
 
2019-02-15

Aula Magna salėje vyko diplomų įteikimų šventė!

Šventės metu buvo įteikti 98 Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos aukštojo mokslo baigimo diplomai.

2019-02-14
Vyko kasmetinė prasminga akcija - Donorystės diena. Tą dieną, minėdami Šv. Valentino dieną, LAJM bendruomenė buvo kviečiama dovanoti kraują - pačią prasmingiausią dovaną!
 
2019-01-29
 
Uniformos diena - ypatinga diena pirmo kurso būsimiesiems jūrininkams! Pirmakursiams jūrinių specialybių studentams buvo įteikiami antpečiai.
 
2019-01-25

Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla tęsia bendradarbiavimą su Lietuvos kariuomenės Karinėmis jūrų pajėgomis.
Sausio 24 ir 25 dienomis vyko karininkų Karo laivų flotilės navigacijos tiltelio išteklių valdymo, taktinio manevravimo, laivo valdymo, paieškos ir gelbėjimo II karinio rengimo etapo mokymai.

2019-01-21
Projekto metu kiekvienas partneris įsigijo skirtingą studijų įrangą bei sukūrė skirtingas elektros inžinerijos ir aukštos įtampos technologijų specialistų kvalifikacijos tobulinimo programos dalis (modulius), kurios gali būti apjungiamo skirtingu būdu į programą pagal regiono poreikius.
2019-01-17

Sausio 17 d.  Kaune, Žalgirio arenoje vyko 18-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“. 
Tai jau 18-toji mokslo mugė, kuri kvietė moksleivius atrasti savo SUPER GALIĄ! Čia susitiko aukštojo mokslo atstovai, būrėsi esami ir būsimieji studentai. Mugę organizavo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO). Mugėje įsikuręs LAJM stendas, kvietė moksleivius susipažinti su jūrinėmis studijomis, pasirinkimo galimybėmis, priėmimo tvarka. 

2019-01-14
LAJM paskutiniųjų kursų studentams - ypatingas metas, prasidėjo uosto specialistų katedriniai gynimai, laikomi baigiamieji būsimųjų laivavedžių, laivų mechanikų ir laivų elektromechanikų kvalifikaciniai egzaminai bei vyksta baigiamųjų darbų gynimas.
Linkime studentams sėkmės!
2019-01-11
Visos Klaipėdos miesto aukštosios ir profesinės mokyklos drauge su Klaipėdos miesto savivaldybe surengė studijų parodą, kurios metu kvietė Vakarų Lietuvos moksleivius mokytis, studijuoti, siekti karjeros ir kurti savo gyvenimą Klaipėdoje. 
2019-01-11
Prie Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginių, skirtų Sausio 13-osios aukoms pagerbti prisijungė ir LAJM:
Sausio 12-ąją prie Klaipėdos savivaldybės, suskambėjus kariliono varpams, 17 val. Atminimo laužą uždegė Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos jūrinis choras, kuris atliko ir muzikinę programą.